Jak zgubić 5 kg, z której diety skorzystać?

Witam Mam 24 lata, 168 cm i ważę 59 kg. Chciałabym schudnąć 5 kg. Nigdy nie stosowałam żadnej diety. Proszę o pomoc, nie czuję się w tej wadze dobrze.
24 LAT ponad rok temu

Witam,

Pani masa ciała wskazuje na normę i nie musi się Pani odchudzać. Jeśli jednak taka waga jest problemem, powinna się Pani zacząć odżywiać według prawidłowych zasad żywienia. Żadna dieta nie będzie skuteczniejsza od tej opartej na zdrowych zasadach żywienia. Dlatego proponuję się z nimi zapoznać i wprowadzić w życie http://portal.abczdrowie.pl/buduj-dobre-nawyki
Jednak musi Pani sobie zdawać sprawę z faktu, że osoby o prawidłowej masie ciała tracą kilogramy znacznie wolniej i trudniej od osób z nadwagą.
Proszę również nie zapominać o aktywności fizycznej. Osobiście polecam pływanie, które uelastycznia cale ciało i nadaje mu smukłych kształtów. Dodatkowo warto zajrzeć na stronę www.abccwiczenia.pl

Pozdrawiam