Jak zmienić swoją podatność na sugestie?

Jak zmienić swoją podatność na sugestie? Jestem osobą z zaburzeniami lękowo depresyjnymi. Terapia plus psychiatra, szkoda że psycholog co 2 tygodnie i po pół h, nie mogę zmienić, a tam nie ma czasu na wszystko.. Czy coś czytam czy słyszę, zaraz mam lęk że mnie to spotka. Czytam np forum, ktoś ma Natretne myśli o zabijaniu, religii, śmierci itd i ja zaczynam mieć. To irracjonalne, wiem, ale chcę się zmienić.. Proszę o pomoc, pozdrawiam serdecznie

Witam,

zachęcam do skorzystania z pomocy psychologa, z którym będzie miała Pani możliwość bardziej regularnej pracy. Zwłaszcza, że sama Pani zauważa, że spotkania co dwa tygodnie nie są wystarczając. Nic nie pisze z jakich powodów nie może Pani tego zmienić, czy chodzi o czas, czy pieniądze, czy jeszcze coś innego. Na pewno warto przyjrzeć się tej sytuacji jeszcze raz, być może jednak znajdzie się jakieś rozwiązanie..?

Pozdrawiam,
Elwira Chruściel