Jak zmniejszyć apetyt i jeść regularnie?

Dobry wieczór, chciałam zapytać jak zrobić aby nie jeść tak dużo z umiarem i o pewnych godzinach, mam tak że w dzien nie jem aż tak dużo ale jak wieczór przychodzi ciagle bym jadla i też pracuje i te posilki są o róznej godzinie. mam wzrostu 170cm 73 kg i czy to jest dobra waga? dziękuję

Witam!

Przyczyną nadmiernego apetytu mogą być wahania stężenia glukozy we krwi oraz spożywanie zbyt małej ilości węglowodanów. Zachęcam do spożywania zbilansowanych posiłków w regularnych odstępach czasu.

Po wskazówki i przepisy dietetyczne zapraszam na http://diet-coaching.xaa.pl/
Pozdrawiam,
dietetyk Patrycja Sankowska