Jaki jest powód braku orgazmu podczas pieszczot?

Witam,jestem chłopakiem i mam 20 lat.Nigdy nie współżyłem z partnerką i nie odbywałem żadnych pieszczot.Zawsze była tylko masturbacja,ostatnio coraz rzadziej. Kilka dni temu mieliśmy trochę zabaw z partnerką, ona doszła kilka razy, ja nie mogłem(bez seksu). Było mi przyjemnie, ale nie mogłem osiągnąć "tego" stanu. Może to być spowodowane tym, że jest to nowa sytuacja dla mnie, a głównie dla penisa? Czułem też, że mój penis nie jest nawilżony (preejakulat) i czasem mnie bolało. Dlaczego?

Witam,

Przyczyn takiego stanu może być wiele: zdenerwowanie nową sytuacją, ból, lęk, zadaniowe nastawienie itd. Jeśli nawilżenie nie jest dostateczne, pieszczoty nie będą przyjemne. Może warto skorzystać z lubrykantu?
Jeśli problem będzie się utrzymywał, proszę rozważyć konsultację seksuologiczną.