Jaki lek zastosować w sytuacji silnych lęków?

Witam chcialabym zadac pytanie apropo lekow.przyjmuje pregabaline 75mg.dwa razy dziennie .ze wzgledu na silny lęk dodatkowo przepisano mi doraznie zomiren 0.5 .kiedys lekarz przepisal mi rowniez cloranxen 5mg.alenigdy nie bralam ani cloranxenu ani zomirenu i moje pytanie brzmi ktore z tych lekow doraznie lepiej jest zarzyc w razie sytuacji bardzo zlej?

Lek. Michał Lenard

Oba preparaty należą do tej samej grupy leków i mają bardzo podobny sposób działania, dlatego tak naprawdę może Pani stosować zarówno pierwszy, jak i drugi lek. W celu doraźnego stosowania osobiście sugeruję stosować zomiren. Pozdrawiam!