Jaki składnik sera pleśniowego powoduje łatwiejsze wypróżnianie?

Witam, od dziecka mam problemy ze skórą(egzema, brudne łokcie) , zaparcia i chronicznym zmęczenie, potencja. Ostatniego czasu wyszło jakoś tak ,że zjadłem sporo sera pleśniowego i nagle wszystkie problemy minęły. Ale to wszystkie , czułem się jak nowo narodzony. Chciałbym dowiedzieć się jaka substancja była tego przyczyną?. Oczywiście nie jem ich ,bo przyszedł gigantyczny herx po kilku dniach.

Lek. Tomasz Budlewski

proponuję udać się do lekarza rodzinnego i wykonać podstawową diagnostykę.