Jakich owoców nie należy łączyć ze sobą?

Witam, chciałabym sie dowiedziec jakich owoców nie należy łaczyc ze soba? ostatnio polubiłam sałatki owocowe np. gruszka banan grejfrut pomarańcza ananas winogron jabłko Czy taka sałatka moge sobie zaszkodzic? Jezeli tak to co z czym mozna łaczyć? Kamila

Z owocami wystarczy trzymać się swoich ulubionych smaków. Nie spotkałam się z informacjami o niełączeniu konkretnych owoców. Najlepiej jednak łączyć owoce podobne ze sobą czyli słodkie ze słodkimi czy półkwaśnymi itd