Jakich zabiegów kosmetycznych lepiej unikać przy chorobie tarczycy?

w przypadku których zabiegów kosmetologicznych choroby tarczycy są silnym przeciwwskazaniem?

Dzień dobry, są zabiegi, które z powodzeniem można przeprowadzać u osób chorych na tarczycę, nie mniej jednak kwalifikujac już do konkretnego zabiegu należy wziąć pod uwagę obecny stan klienta, ponieważ stan zdrowia w każdym przypadku jest inny. Jest wiele chorób tarczycy i pewne zabiegi kosmetologiczne można wykonać u danej osoby a w przypadku już innego schorzenia tarczycy pewnych zabiegów dla bezpieczeństwa lepiej nie wykonywać.

Pozdrawiam serdecznie

Justyna Sobczyńska