Jakie badania zrobić mojej mamie?

Proszę o pomoc. Moja mama od dawna chorowała na reumatyzm. Pół roku temu zaczęła terapię hormonalną, która pomogła jej z reumatyzmem ( ból ustapił) . Następnie poszła do dentysty, a tam bez jej wiedzy, uzyskała znieczulenie z adrenaliną. Od tamtego czasu zaczęła mieć ataki paniki, depresję, była 3 tygodnie w szpitalu psychiatrycznym. Teraz ma zachowania w stylu - nie jest w stanie nic zrobić ( nic przygotować, posprzątać), chodzi i ciągle zauważa negatywne rzeczy, nie je, ciągle kłamie, potrafi stać godzinami i patrzeć jak pranie się suszy martwiąc się że jest dalej mokre. Proszę o pomoc ! to stało się tak nagle ! Jakie badania mogę zrobić by jej pomóc? Z góry dziękuje za pomoc..

Warto wrócić do psychiatry prowadzącego mamę w szpitalu i tam dopytać, bo przyczyn może być wiele.

Do tego pewnie konsultacja z neurologiem i endokrynologiem też się przyda.