Jakie ćwiczenia na boczki i brzuch?

Witam, jestem kobietą, mam 17 lat, 175 wzrostu i 64-64,5kg wagi. Moim głównym problemem jest tłuszcz odkładający się wyłącznie na brzuchu i "boczkach". Bardzo chciałabym się go pozbyć jednak nie mam już pojęcia jak, ćwiczyłam 6 weidera przez długi czas choć przyznam, że nie dotrwałam do końca ale efektów nie widziałam. Mam krągłe biodra jednak mam wrażenie że właśnie one i pupa są mniejsze od mojej boczków i tali przez co czuje się niekomfortowo. Proszę o pomoc, jakie ćwiczenia dobrać??

Roma Wojtewicz Dietetyka, Poznań

Witam
Najlepszym rozwiązaniem będą ćwiczenia ukierunkowane właśnie na tę partię ciała. Polecam artykuł : http://portal.abczdrowie.pl/cwiczenia-na-brzuch . Warto pamiętać, że kluczowym aspektem w skuteczności ćwiczeń jest ich regularność. Efekty będą jednak widoczne dopiero po pewnym czasie, stąd konieczność uzbrojenia się w cierpliwość.
pozdrawiam i życzę powodzenia