Jakie witaminy mogę suplementować? [PORADA EKSPERTA]

Witam,od kilku m-cy zażywam Asertin50,choruje też na niedoczynność tarczycy(letrox100) ,jakie witaminy mogę suplementować ,by polepszyć skuteczność leczenia lekiem Asertin ,tzn.wspomóc samopoczucie psychiczne i fizyczne.Bardzo dziękuję za odp.

Wracając do Pani pytania, proponuję zadbać o wysoką podaż witaminy C, witaminy B6 oraz pozostałych witamin z grupy B, a także magnezu i innych wskazanych tutaj minerałów wobec źródeł cennego białka z diety i niezbędnych nienasyconych kwasów tłuszczowych. Może przyczyni się to także do ochrony Pani przed np. rozwojem miażdżycy, uwarunkowanej niedoborami modulatorów homocysteiny i witaminy K oraz E, czy ekspresją raka piersi, raka jajnika bądź raka jelita grubego będącą w jakiejś mierze pokłosiem powszechnego niedoboru witaminy D, czego dowodzą liczne prace poglądowe.