Jazda na rowerze po zawale serca

Witam,jestem po zawale serca,czy mogę jezdzić na rowerze,czy to ma być jazda rekreacyjna czy czy trochę większy wysiłek mi nie zaszkodzi,przy dłuższej jezdzie ok.2 godz.dobrze się czuję

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
O rodzaju oraz nasileniu aktywności fizycznej powinien zadecydować lekarz prowadzący znający pełną historię choroby. Proszę zatem udać się na wizytę kontrolną.