Kiedy zatrzyma się wzrost męskiego owłosienia?

Witam, chciałbym się dowiedzieć dwóch rzeczy odnośnie męskiego owłosienia. Mam 22lata. Do którego roku życia(mniej więcej) włosy w okolicach brzucha, klatki piersiowej się rozwijają (rosną większe, grubsze, gęstsze)? W jakim okresie można się spodziewać że ich wzrost zatrzyma się na określonym poziomie i przestaje rosnąć? A drugie pytanie, czy prawdą jest że z wiekiem owłosienie na nogach się przerzadza (ściera) ? Z góry dziękuję za odpowiedź.

Lek. Tomasz Budlewski

jeśli coś Pana niepokoi polecam wizytę u lekarza rodzinnego po wstępnym badaniu będzie mozna coś więćej powiedzięc. a jaka jest przyczyna pytania? być moze wskazana będzie wizyta u endokrynologa.