Kierowanie się urodą lub uczuciami

Witam .Mam takie pytanie. Czy ludzie myślą swoją urodą czy myśla uczuciami i wartoscia zycia????

Myśleć urodą raczej byłoby trudno, natomiast zdecydowanie wygląd ma znaczenie w ocenie atrakcyjności partnera. Ma on również głębsze znaczenie- informuje o zdrowiu, upodobaniach, często nawet o wartościach....

Mgr Ewa Wójcik Psychologia

Witam, ludzie mysla i kieruja sie w życiu roznymi aspektami, czasami uroda, czasami uczuciami a czasami wartosciami i to powoduje rozne skutki.
Najlepiej kiedy kieruja sie kregoslupem moralnym, ocena sytuacji i wartosciami a niestety nie jest dobrze kiedy kieruja sie uroda czyjas czy uczuciami-te moga nas zawiezc.
Pozdrawiam!