Kłótnie i agresja w związku z chłopakiem

witam.jestem z chlopakiem od3 lat,nie dzieje sie dobrze,z dnia na dzien coraz gorzej,obecnie mieszkamy Razem i pracujemy Razem w Londynie,on mnie poniza ubilza wyzywa oglada za innymi,bijemy sie trace kontrole,trace sily do niego a on do mnie mowi ze mna sie brzydzi nie kocha,ze chce inna,wyzywamy od najgorszych,myslalam,ze jak powiem,ze wroce do polski to przemysli swoje zachowanie,ale niego to nawet nie rusza,lekcewazy mnie non stop,nie wiem co juz mam robic,,prosze o pomoc

Bardzo dobrze byłoby, gdyby zwróciła się Pani po fachową pomoc. Proponuję poszukać pomocy psychologicznej w Londynie - bez trudu znajdzie Pani informacje w internecie.

Jak napisał Pan Przemysław. Występują u was dwa rodzaje przemocy. Racją jest również fakt, że potrzebujecie Państwo fachowej pomocy. Jestem zwolennikiem zasady przyczynowo - skutkowej, więc zapewne jest jakaś przyczyna waszego wspólnego postępowania. Proszę zauważyć, że Pani zależy na odbudowie dobrych relacji a jak sytuacja z chłopakiem. Proponuję aby skontaktowała się Pani z nim i przeprowadziła rozmowę - czy chce coś poprawić w tym temacie. Rozmowa bez emocji, krzyków i wrzasków.

Pozdrawiam serdecznie
http://psychopedagog.eu