Jak uświadomić chłopaka, że może mi zaufać?

Witam mam wielki problem odnosnie mojego chlopaka ktory ma straszne paranoje ze go zdradzam zaczynawszy od tego ze wyzywa mnie od najgorszych szmat po przez instalowanie kamer az po agresje. Jestesmy poltora roku razem i takze razem mieszkamy. Twierdzi ze mnie nie zna ze prowadze podwojne zycie i nie jestem z nim szczera gdy tak naprawde tylko on jest w moim zyciu ale ja juz nie mam sily na to wszystko bardzo chce mu uswiadomic to ze jestem prawdziwa i ze moze mi zaufac.Tylko jak mam to zrobic?

Witam,

Opisuje Pani bardzo trudną sytuację. To co może być tu pomocne, to psychoterapia par, do której zachęcam.

Pozdrawiam
Ewa Czernik

Dzień dobry!

W momencie, kiedy doświadcza Pani przemocy psychicznej i fizycznej ze strony partnera, nie jest priorytetem (a często w ogóle nie jest możliwe) przekonywanie go co do swojej "niewinności". Priorytetem jest przerwanie przemocy.
Proszę skonsultować się np. w Centrum Praw Kobiet, Centrum Interwencji Kryzysowej czy Poradni Zdrowia Psychicznego.

Pozdrawiam!