Kontakt z chłopakiem poznanym w Internecie a rozmowa z narzeczonym

Witam. Jestem z chłopakiem 6lat od roku jesteśmy zareczeni a od pol roku mieszkamy razem. Nic mnie nie cieszy mam 22lata chodzę do pracy wracam sprzątam gotuje i tak w kółkoNie mam znajomych a rodzina jest daleko. Żadnych zainteresowań bo nie mam na to czasu.Jakiś czas temu przez internet zupełnie przypadkiem poznałam chłopaka staliśmy sie sobie bliscy codziennie Emaile spotkaliśmy sie tylko raz. Wreszcie zaczęłam sie uśmiechać. nic nie mówiłam narzeczonemu ale wkoncu sie wyda co robic?

Terapia nie rozwiąże Pani dylematów życiowych przed którymi Pani staje
.....Smak życia na tym właśnie polega, że podejmujemy ryzyko tym bardziej uzasadnione w przypadku kiedy czujemy się źle....