Koszmar senny u 11-latki

Tej nocy śniła mi się krawa mery . Że się w nią zamieniłam,a potem że była w mojej łazience i z mamą z nią walczylysmy . Nie dokonczylam snu ona została w tej łazience.Mam 11 lat . Czy to źle? Dlaczego tak jest? Co mam zrobić? Czy to utkwi w mojej poswiadomosci.?
11 LAT ponad rok temu

Witam serdecznie,
Nie martw się tym koszmarem - większość z nas je miewa. Pamiętaj, że marzenia senne są tylko skutkiem ubocznym aktywności uśpionego mózgu, dlatego nie analizuj tego snu.
Pozdrawiam

Dzień Dobry,

Dobrze byłoby żebyś porozmawiała o swoim śnie z Mamą i ewentualnie wspólnie zadecydujecie co dalej.

Życzę Ci radości w codziennosci,
irena.mielnik.madej@gmail.com