Leczenie farmakologiczne stanów lękowych

Witam, od 10 lat lecze sie na stany lękowe, i leczyłem sie u lekarza od dzieci i młodzieży bo nie miałem 18 lat i brałem Rexetin i Cloraxen przez 6 lat i było wszystko okej. W lipcu 2016 roku poszedłem do lekarza od dorosłych bo bylo wszystko okej ze mną ale nadal czułem lekkie lęki i myślałem ze lekarz od dorosłych da mi jakiś lek którego lekarz od dzieci nie mógł dać i będzie ok. A tutaj lekarka na początku września zmieniła mi leki. Odstawiła Rexetin i Cloraxen które brałem 6 lat i było okej

Szanowny Panie,

żadna niebieska pigułka, ani różowa tabletka nie uwolni Pana od lęków. Leki mogą jedynie osłabić objawy.
Pana odczuciami, myśleniem i zachowaniem kierują fałszywe przekonania, które są zapisane w Pana podświadomości i tylko podjęcie psychoterapii może Panu skutecznie pomóc.

Ma Pan szansę odzyskać radość życia spokój i wewnętrzną moc. Pytanie, czy jest Pan gotowy na taką próbę i zechce skorzystać z psychoterapii bezpośredniej w Pana miejscu zamieszkania - do czego gorąco zachęcam.

Serdecznie pozdrawiam!
Magdalena Nagrodzka
PSYCHOLOG, PSYCHOTERAPEUTA
www.nagrodzkacoaching.pl

10 lat to absolutnie za długi czas!!!!!! Powinien Pan już nie pamiętac nawet, że miał kiedykolwiek lęki. Proszę zostawić leki (oczywiście odstawiamy w konsultacji z lekarzem) i rozpocząć psychoterapię, która w końcu wskaże źródło problemu i podczas której ów źródło zostanie wyeliminowane. A z nim lęk. Pozdrawiam