Leczenie farmakologiczne a psychoterapia

Leki zmieniałem lecz później mój psychiatra powiedzial ze mam brać te co wtedy i tylko zwiększaliśmy dawkę bo te podobno są najlepsze(więcej minusów niż plusów). Cały czas jestem na psychoterapii wcześniej trochę grupowej ale później nie dałem rady tam wytrzymać ze względu na głupie myśli a temu towarzyszyło trzesenie się całego ciała nawet kiedy nic nie mówiłem teraz juz tego aż w takim stopniu nie ma tylko czasami ale boje się ze wróci. Co ja mam zrobić leki nie psychoterapia ok alena10min

Life flou therapy.odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza

Witam. Sporo już Pan o sobie wie: że leki muszą zostać takie jakie były, że psychoterapia grupowa nie jest dla Pana, że chce Pan dalej walczyć o siebie. To naprawdę dużo. Proszę uważnie przyglądać się temu, co Panu służy a co nie. Nie każdy człowiek korzysta z psychoterapii grupowej, i nie każdy musi, więc proszę się tym nie martwić. Lepsza dla Pana będzie psychoterapia indywidualna. Jednak najważniejsze w relacji terapeutycznej jest zaufanie pacjenta do psychoterapeuty. Podczas psychoterapii nie zawsze jest łatwo, często dochodzą do głosu przykre wspomnienia i trudne emocje. Jeśli klient/pacjent ma zaufanie do swojego terapeuty, jest w stanie przetrwać trudny okres. Jeśli nie ma, nic się nie uda. Jeśli pełna sesja jest dla Pana za trudna, proszę porozmawiać o tym z terapeutą, może znajdziecie przyczynę i rozwiązanie. Pozdrawiam i życzę powodzenia!