Lęk przed alkoholem i pijanymi ludźmi

witam chyba mam lęk przd alkoholem. Boje się pijanych ludzi i kłócę sie z chłopakiem bo on musi prawie codziennie wypić 1 piwo. jakie są objawy takiego lęku i czy jego zachowanie to pogłębi? On uważa ze to ja ma problem a nie on. W mojej rodzinie nie ma alkoholików a ten lęk pojawił sie może ok dwóch lat temu i ostatnio się nasila. (Nie przeszkadza mi np jak mój tata pije w trakcie meczu.) m
ponad rok temu

Witam serdecznie,
A jak zachowujesz się, gdy spotkasz kogoś pijanego? Jak Twój chłopak zachowuje się po alkoholu?
Pozdrawiam

Zgaduje, że boisz się że twój chłopak się niepostrzeżenie uzależni i zostaniesz (jak wiele znanych historii) żoną alkoholika. A może masz właściwe przeczucie, że chłopka za często sięga po piwo...Pijani ludzie nie są przyjemni można się ich bać - zależy na czym dokładnie ten Twój lęk