Mieszkanie z przyrodnim bratem

zle się czuje z przyrodnim bratem zalegam w łóżku i czemu tak jest?? tata zmarl 2,5 roku temu czy ja mogę mieszkac dalej z nim czyli z przyrodnim bratem?

Witam, Pani pytanie jest tak ogólnikowo obudowane informacjami że trudno na nie sensownie odpowiedzieć. Dlaczego żle się Pani czuje z przyrodnim bratem? co się złego dzieje w Waszej relacji? Zaleganie w łóżku może być objawem depresyjnym, może ma to związek ze śmiercią taty a nie z faktem ze mieszka Pani z przyrodnim bratem? Wydaje mi się, że byłoby dobrze odbyć konsultację z psychologiem w celu zdiagnozowania co się właściwie dzieje z Panią. Pozdrawiam