Mój partner ma problem z bliskością i okazywaniem uczuć - co robić?

2 miesiące temu na początku bardzo chciał trzymać mnie za r ę kę  Teraz żadnej inicjatywy nie przejmuje  Ja pierwsza mu sugeruje chodzenie za rękę trzyma mnie nie chętnie jak by miał mnie zaraz puścić  Albo zawsze wymyśla jakiś pretekst że musi coś wyjść z kieszeni  Jedynie jak ludzi nie ma, lub idziemy z jego kolegą to mnie przytula i trzyma mnie. Zazwyczaj po paru minutach mnie puszcza i idziemy jak kumple   Moj partner uwielbia motory to jego największe hobby Boję się że zachwyci się super laska na motorze Pomiędzy nami jest różnica charakterów i zainteresowań ja jestem introwertykiem on bardziej rozrywkowy a ja cicha jak spotkaliśmy jego dawna znajoma to rozmawiali że dane jak najęci on nawet mnie nieprzedstawil jako swoja dziewczyne , głupio się czułam tylko stałam te 20 min i się uśmiechałam Jak byliśmy w kinie nawet mnie nie złapał za rękę bo wolał trzymać telefon Rozmawiałam z nim o tym to powiedział że przejmuję się głupotami powiedziałam mu że na początku było inaczej bardziej był czuły sam mnie chciał trzymać za rękę to stwierdził że nie pamięta tego Poza tym jest zbyt szczery i grubo chowany Powiedział mi że wyglądam na rowerze damce jak staruszka wracając z kapustą jak byłam zmęczona po przejażdżce rowerowej to skomentował - oj ktoś tu ma słabą kondycję A fryzurę mam jak popielniczke Niby mnie kocha a ciągle powtarza - ale nudy nie moge sie doczekać kiedy będzie ciepło to na motory pujde Albo gdyby miał okazję to by poszedł z przyjaciółką do kina A była dziewczyne która oskarzyla go o gwalt dobrze ja wspominał i zabrał mnie w te miejsca w których był z nią i że zawsze może na niego liczyć

Napisze być może mocno, ale... czy jest Pani szczęśliwa w tej relacji? Brak czułości, nieokazywanie bliskości, krytyka, brak zaangażowania to raczej nie są wyznaczniki satysfakcjonującego związku. Proszę się zastanowić czy to jest to, czego Pani oczekuje.