Myślenie o śmierci i brak sensu życia u 42-latki

Witam jak mam sobie poradzic mam wszystkiego dosc chce juz umrzec nic mnie nie cieszy do niczego mnie nie ciagnie .nie chce mi sie jesc ubrac ogladac telewizji odrabiac lekcji z corką chodzic do pracy rozmawiac wszystko mnie meczy jest mi smutno zycze mezowi smierci lub sobie nie daje rady Pomocy

Witam. Z opisu wynika, że jest Pani bardzo ciężko, że jest Pani w dużym napięciu, a jego utrzymanie kosztuję Panią sporo wysiłku. I że jest Pani tym zmęczona. Faktycznie potrzebuje Pani pomocy i bardzo ważne jest żeby, w tym trudnym czasie, zadbała Pani o siebie. Myślę że powinna się Pani zgłosić, możliwie szybko, do lekarza psychiatry i do psychoterapeuty. Wsparcie specjalistów może znacznie przyśpieszyć wychodzenie z tego stanu, żeby mogła Pani odzyskać energię i dobre samopoczucie. Serdecznie pozdrawiam, M. Bukowska

Szanowna Pani,

opisywane objawy mogą sugerować występowanie depresji. Warto w takiej sytuacji skonsultować się z lekarzem psychiatrą lub psychologiem.

Pozdrawiam serdecznie
Marta Melka-Roszczyk