Myśli samobójcze i separacja w małżeństwie

Jestem od lutego z żoną w trakcie seperacji.Żona przyprowadziła sobie kochanka,który pół swojego życia spędził w więzieniu.Od tej pory nie dają mi w ogóle swobodnie żyć.Więc zacząłem w bardzo dużej mierze spożywać alkohol.W pazdzierniku postanowiłem poddać się leczeniu stacjonarnego w Gorzycach.Myślałem,że to pomoże.Oczywiście nie piję 2,5 miesiąca,uczęszczam regularnie na mitingi.Pomimo to mam bardzo poważne myśli samobójcze,które pomimo nie chcę same nachalnie się na suwają Proszę o poradę

Witam. Bardzo dobrze, że piszę Pan o swoim problemie. Myśli samobójcze o których Pan pisze mogą wskazywać na depresje. Proponuje w najbliższym czasie zgłosić się do psychologa w celu podjęcia terapii.

odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza