Nadmierna aktywność u 16-miesięcznego syna

Mój Syn który ma 16 miesięcy jest bardzo aktywny. Cały czas jest w ruchu i energia go rozpiera. Od 3 tygodni podaje mu codziennie herbatkę firmy vix melisa

Witam,
Nadaktywność u dziecka w tym wieku rozwojowym nie musi być niepokojącym symptomem. Jednak jeżeli zachowanie dziecka Panią niepokoi zachęcam do osobistego kontaktu z psychologiem.
Pozdrawiam

Witam, dziecko w tym wieku jest naturalnie ciekawe świata, rozpiera je energia i dorosłym często trudno za nim nadążyć i zrozumiec tak wzmożony napęd. Aby sie jednak uspokoić zachęcam do wizyty w Poradni Psychologiczno Pedagogicznej gdzie
Są psychologowie zajmujący sie dziećmi od 0 do 18 r. ż. Wizyta jest bezpłatna. Pozdrawiam.