Naleśniki z twarożkiem na drugie danie dla 12-latki i domowa pizza

Czy jedzone przez 12-latkę na drugie danie tylko naleśników/z twarożkiem i jogurtem/ oraz pizzy/swojej roboty tylko z kieczupem i serem żółtym/ jest zadawalające.

Naleśniki przygotowane w domu z mąki pełnoziarnistej, z farszem z sera twarogowego i jogurtu są pełnowartościowym posiłkiem i raz na jakiś czas z pewnością mogą się pojawiać. Pizza z samym serem i keczupem, nawet przygotowana w domu, nie brzmi najlepiej dlatego warto ją spożywać jak najrzadziej.

Nie jest zadowalające a jedynie wiążą się z upodobaniami smakowymi dziecka. Nie są to posiłki pełnowartościowe, nadużywane mogą prowadzić do problemów z utrzymaniem masy ciała aczkolwiek nie wiem jak wyglądają pozostałe posiłki. Proszę zadbać o świeże warzywa i owoce.