Napadowe czerwienienie się twarzy

Witam mam 24 lata i od jakiegos roku problem z czerwona twarza....mam czerwone czolo policzki i troszke brode. Pod ta czerwienia takie malenkie krostki....wyglada to naprawde bardzo zle i rzuca sie w oczy...bylam juz u trzech dermatologow bralam leki mascie i antybiotyki ktore nie pomagaly:((( Bardzo prosze o pomoc

Proszę sprawdzić, czy nie jest Pani zainfekowana nużeńcem - to taki drobny stworek, który może być w w krostkach - czasem powoduje też zapalenie w obrębie powiek. Leczeniem zajmują się parazytolodzy i okuliści.