Napady lęku a znęcenia przez matkę w przeszłości

Od kilku lat borykam się z napadami lęku Matka znęcała się nademną psychicznie i fizycznie.biła mnie czym popadło, nagrzanym chaczykiem,namoczonym powrozem,kramlą przy pasku itd. zachowywała się jakby mnie nienawidziła często zamykała mnie w piwnicy na kilka dni i nocy.i tak miałam do 16 roku zycia.chodziłam posiniaczona.nastepnie byłam w domu dziecka i po opuszczeniu placówki zostałam przez 2 lata bezdomna.zaczełam sie upijac i miałam problemy z prawem jestem bardzo agresywna a jestem matką.

Potrzebuje a Pani pewnej korekty zachowawczej a wszystko będzie dobrze.

Pozdrawiam.

Dzień dobry.

Opisane przez Panią trudne przeżycia dzieciństwa niewątpliwie mają wpływ na Pani obecne funkcjonowanie. Sugerowałbym kontakt z psychologiem i podjęcie psychoterapii podczas której zmierzy się Pani z przeszłością i nauczy sobie radzić z obecnymi problemami.

Pozdrawiam.