Napady żarłoczności u nastolatki a bulimia

Witam, Od pewnego czasu mam ogromne napady żarłoczności, dopiero po nich zdaję sobie sprawę, że przytyję, mam wyrzuty sumienia. Mam 160 cm i ważę 48 kilo. Sama uważam się za osobę otyłą i nieatrakcyjną. Ostatnio zaczęłam intensywnie ćwiczyć, a czasami stosuję głodówki. Czy mogę chorować na bulimię ? Gabrysia, 14 lat
KOBIETA ponad rok temu

Witam serdecznie,
Gabrysiu, a od jak dawna pojawiają się u Ciebie epizody przejadania się i jak często występują? Czy odczuwasz przymus jedzenia?
Pozdrawiam

Witam,
Gabrysiu wskazana byłaby wizyta u psychologa. Jednak najpierw powinnaś porozmawiać szczerze z mamą, o tym, co się z Tobą dzieje.
Pozdrawiam