Napisanie listu i zerwanie

Witam, chciałabym się poradzić. Otóż przez ostatni miesiąc mieliśmy z chłopakiem straszne dni, zawiódł się na mnie, ale pomimo wszystko dawał nadzieje i szanse, na odbudowę relacji, starałam się jak mogłam. dwa tygodnie temu dostałam list, w którym zaznacza jak bardzo mnie kocha i będzie kochał. Następni zerwał. Spotkalismy się, próbuje się oszukać i mnie rónwnież, że chce być szczęśliwy. Chodź wiemy obydwoje, że bez siebie nie będziemy. Co nim kieruje? Czemu się tak oszukuje? Czego się boi?

Witam!
Powodem zachowania Pani partnera jest z pewnością obawa przed ponownym rozczarowaniem. W ciągu kilku tygodni, które minęły od tych przykrych wydarzeń w Państwa życiu, partner z pewnością nie przestał Pani kochać. Trudno w krótkim czasie zapanować nad uczuciami. Jednak przez ten czasu z pewnością wiele przemyślał. Zerwał, ponieważ chce uporządkować relacje między Państwem. Być może stwierdził, że stracił do Pani zaufanie i nie będzie mógł go już odzyskać.
Pozdrawiam, J. Pluta

Dzień dobry, być może mimo tego, że partner nadal panią kocha uznał, że nie chce kontynuować tego związku. Niewiele da się właściwie zrobić w tej sytuacji. Może pan dać partnerowi czas do namysłu, być może zmieni zdanie, być może nie. Pozdrawiam.