Natrętne myśli o oszukiwaniu partnera

problem narasta ciaglę myśle czy on mnie nie oszukuje...boję się ze tak jest, przestałam wydzwaniać i on też zmienił stosunek do mnie spotykamy sie dzwoni codziennie ale jak mam sobie z tym poradzić kocham go nie chce go zostawić ale nie chce też zyć w takim układzie dalej bo mnie to meczy...spokojnie , czas pokaże to jego słowa ale ile mam czekać boje sie minie kolejny rok a ja nadal bede w tym tkwiła..pomożcie co zrobić zeby się wkoncu ułożyło zeby byl ze mna i się wkoncu wyprowadził ..

Dzień dobry.

Z Pani nieco chaotycznego opisu można przypuszczać, że obsesyjne myśli nie ustąpią samoczynnie. Trudno też wnioskować, jakie rozwiązanie będzie dla Pani korzystne, skoro z jednej strony pisze Pani, że chce by się między wami "ułożyło", a z drugiej - "by się w końcu wyprowadził".

Pozdrawiam.

Witam, radziłabym zgłosić się do psychologa i wyjawić mu otwarcie swoje obawy partnerskie. Praca z psychologiem pomoże Pani spojrzeć bardziej obiektywniej na związek. Pozdrawiam