Natrętne myśli dotyczące bezpieczeństwa partnerki

Dzień dobry mam takie pytanie i niewiem jak sobie poradzić Moja dziewczyna idzie w sobotę na wieczór panieński i bardzo sie boje ze coś sie stanie ze coś mi zrobi nonstop jestem nie spokojny nonstop nad tym myśle niechce jej puścic a pow mi ze i tak pójdzie a niechce zeby tam szła boje się ze mnie zdradzi bo bedzie tam alkohol i bedzie zabawa i boje sie ze ktos sie przyczepi do niej Myslałem zeby prosić kolege zeby ja obserwował całą noc czy to dobry pomysł prosze pomóźcie mi

Dobrym pomysłem byłoby zastanowić się, dlaczego jest Pan tak niespokojny, dlaczego jest Pan tak przekonany, że bliska osoba nie będzie wobec Pana lojalna. Jeżeli sam nie znajdzie Pan odpowiedzi, można poszukać jej z psychologiem.

http://www.krakowpsycholog.com.pl/