Nawyk obrywania skórek z ust

Witam od 11 lat obrywam sobie skórki z ust, ale nie mogę nad tym zapanować. obrywam sobie te skórki gdy się denerwuje albo jestem skupiony. Dentyści straszą mnie że mogę dostać raka ust. Czy da się jakoś wyjść z tego i już nie obrywać sobie ust?

odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza

To, o czym Pan pisze może być wyrazem stresu, napięcia, emocji, z którymi trudno sobie poradzić. Żeby jednak można było postawić diagnozę, odpowiedzieć na pytanie o przyczyny i zaproponować Panu odpowiednią pomoc potrzebane jest osobiste spotkanie z psychologiem / psychoterapeutą. Zachęcam do wizyty u specjalisty.