Niekontrolowany nawyk ruszania uszami

Ruszam cały czas uszami nie mogę nad tym zapanować nie raz mnie od tego bol głowa proszę o pomoc Pozdrawiam

Wszelkie tiki czy nerwowe ruchy najczęściej związane są z niepokojem i napięciem. Warto przyjrzeć się jego emocjonalnym przyczynom. Zachęcam do podjęcia konsultacji psychologicznej, a w razie potrzeby psychoterapii.

odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza

Tiki i czynności nawykowe mogą mieć podłoże nerwicowe. Wskazana jest konsultacja psychologiczna, która pozwoli na dokładne omówienie problemu i wdrożenie technik, których celem będzie wyeliminowanie objawu.

Pozdrawiam serdecznie.