Obsesyjne ruszanie uszami

Witam mam na imię Łukasz, mam 24 lata. Mam mały problem, a oto on, gdy robię sobie kolacje to odczuwam nerwy lub zmysły. Jest też drugi problem w którym ruszam cały czas uszami, ale nie mogę tego opanować. Proszę o pomoc :) Pozdrawiam :)

Dzień dobry.

Nie bardzo rozumiem, co miał Pan na myśli pisząc, że "odczuwa Pan nerwy i zmysły", więc nie potrafię się sensownie odnieść do postu.
Nieustanne ruszanie uszami natomiast może być tikiem nerwowym. Jeśli nie jest Pan w stanie go opanować, sugerowałbym kontakt z psychologiem, który pomógłby Panu odnaleźć źródło Pańskiej nerwowości i pokonać problem.

Pozdrawiam.

Co to znaczy odczuwam nerwy lub zmysły?
Ruszanie uszami (które jest dość nietypowe, niewielu ludzi to potrafi) może wynikać właśnie z napięcia i być rodzajem kompulsji służącej jego rozładowaniu. Trudno jednak powiedzieć“, po tak krótkim opisie. Warto, by skonsultował się Pan z psychologiem.