Nerwica lękowa dotycząca przyszłości zawodowej

Nie mogę przestać myśleć o swojej przyszłości zawodowej. Wszystko idzie mi beznadziejnie od dawna. Nauka-nauczę się i zapominam. Nie pracuję. Mam wielki chaos w głowie. Na wszystko patrzę pod kątem pracy-nawet będąc w sklepie, będąc z ludźmi.Nie wiem jak się zmienić, bo bym musiała wszystko w sobie zmienić. Mój mózg źle funkcjonuje. Jest zamknięty na wiele rzeczy, wszystko może być dla niego problemem. Iść na kurs- i tak zapomnę jego treści. Ma lęk, nerwy. Co robić?

Ciężko jest odpowiedzieć Pani w prosty sposób i podać receptę na problem. Proponuje udać się do terapeuty w celu dokładnej diagnozy. Wstępnie nie uznał bym Pani problem za nerwice lękową.

Terapeuta pomoże Pani ułożyć problem w głowie. Uporządkować chaos życiowy.

Pozdrawiam serdecznie.