Niedoczynność tarczycy a chęć zwiększenia wagi

mam 170cm wzrostu waga47 kg 26 lat iniedodzynosc tarczycy chcem przytyc nawet20kg

witam, musi sie Pnai udac do dietetyka aby ulozył Pani indywidualna diete jest to mozliwe ale tzreba przebyc wywiad zywieniowy i na penwoe potzreba bedzie wiele czasu na zwikeszenie wagi.

Witam, bez oceny pani sposobu żywienia trudno podpowiedzieć jak ocenić Pani dietę i coś podpowiedzieć. I druga ważna kwestia...przy niedoczynności tarczycy przemiana materii jest obniżona i problemem większości osób jest przyrost masy ciała.
Zapraszam na www.dietoterapia.waw.pl
Serdecznie pozdrawiam

Witam, przy niedoczynności tarczycy z reguły metabolizm jest obniżony i raczej przybiera się na wadze, lecz oprócz tego są jeszcze inne czynniki, podwyższające metabolizm. Najlepiej będzie jak uda się Pani do specjalisty, który na podstawie wywiadu i rejestru określi prawidłowy plan żywieniowy. W razie pytań proszę o kontakt: anna.pietrasz@onet.pl

Witam,

Przy niedoczynności tarczycy zwykle pacjentki mają problem z utratą masy ciała. W związku z tym, że nie podano informacji o sposobie odzywiania nie można dopasować indywidualnych zaleceń. Proponuję wizytę u dietetyka w swoim miescie, aby przeprowadzić wywiad żywieniowy.