Nieregularne spożywanie posiłków a odchudzanie z boczków

Witam mam pytanie odnośnie tzw. ''boczków'' jak sie ich pozbyć ?? I co robić gdy jest sie nie przyzwyczajony do jedzienia regularnie w ustawionych godzinach ?? gdy czuje głód ??

Witam, głodu nie powinnaś odczuwać, jeśli tylko jesz 5 posiłków co 2-3 godziny, a porcje są odpowiednio duże – nie możesz czuć się objedzona, ale też bardzo głodna – po posiłku powinniśmy odczuwać lekki niedosyt. Warto też jeść posiłki powoli, ponieważ wtedy jemy faktycznie odpowiednią ilość – sygnał o sytości dociera bowiem do naszego mózgu po około 15-20 minutach od rozpoczęcia jedzenia. Warto postarać się dbać o regularność, ponieważ jest to pierwsza zasada, która pozwala skutecznie zrzucić zbędne kilogramy m.in. z boczków. Dodaj też ćwiczenia, na tę partię ciała - http://portal.abczdrowie.pl/ciwczenia-na-talie oraz http://portal.abczdrowie.pl/cwiczenia-na-boczki Pozdrawiam.

Witam.
Należy zacząć od zmiany nawyków żywieniowych, bo to z reguły złe odżywianie prowadzi do odkładania się zbędnych kalorii w postaci tłuszczu, co w ostateczności prowadzi do powstawania boczków.Następna sprawa to ilość spożywanych posiłków w ciągu dnia. Zaleca się jeść częściej, ale mniej. Tak, więc zamiast jeść 3 duże posiłki dziennie zjedz ich, 5 ale niech będą mniejsze. Inną sprawą jest jedzenie porządnego śniadania. O tym często się zapomina, ale porządne śniadanie jest kluczowe, bo pobudza nasz metabolizm na cały dzień.Kolacja powinna być zjedzona 2-3 godz przed snem.Nie obejdzie się także bez ćwiczeń,wykonując ćwiczenia aerobowe spalamy zapasy tłuszczu, a tym samym w końcu dojdziemy do tych zapasów tworzących boczki.
Pozdrawiam