Niezdecydowanie w związku

zrozumilam ze problem jest we mnie przez jego nie zdecydowanie boje sie ze mnie zostawi i ze zostane sama najchetniej chcilabym miec go zawsze przy sobie..jak sie nie odzywa boje sie ze mnie zdradza i wydzwaniam a jak dzis mu cos wypadlo wkurzylam sie i wtedy wypisuje glupie smsy on sam powiedzial ze swoim zachowaniem wszystko niszcze..spotkal sie z kolegami ma prawo. tysiac mysli i chore wizje ze pewnie jest z inna...a tak naprawde powiedzial ze nigdy mnie nie oklamal nigdy taka nie bylam..

Szanowna Pani

Nie należy się tak za wszystko od razu obwiniać. Najważniejsze to mieć świadomość, że dana relacja nie przynosi mi satysfakcji, a to Pani już ma. Teraz czas na poszukanie przyczyny i jeśli okaże się, iż leży ona po Pani stronie, zawsze istnieje możliwość zmiany i wprowadzenia nowych sposobów postępowania.
Proponuję spotkanie z psychologiem, którzy umożliwi Pani zrozumienie całej sytuacji, uzyska od Pani więcej szczegółów, co pozwoli na dobranie odpowiednich metod oddziaływania i wskaże co można zrobić, jeśli Pani wyrazi taką ochotę.

Życzę pomyślnego roku 2014 i dobrej relacji. Pozdrawiam serdecznie,

Dzień dobry.

Pani obsesyjne myśli na temat chłopaka i wynikające z nich zachowania rzeczywiście mogą doprowadzić do całkowitego zniszczenia związku. Z opisu wnioskuję, że nie panuje Pani nad tym, dlatego sugerowałbym konsultację psychologiczną i poddanie się terapii.

Pozdrawiam.