Nowy związek a myślenie o poprzednim partnerze

Mam pytanie jestem z facetem od roku czasu, wcześniej byłam w zwiazku 2lata i byłam zaręczona, dlaczego teraz majac faceta mysle o poprzednim?

Witam,

Powodów może być wiele, między innymi to, że nie do końca zamknęłaś poprzedni związek czy to, że wciąż kochasz poprzedniego partnera. Być może również obecny partner znacznie mniej Ci odpowiada pod pewnymi względami. Na to pytanie najlepiej odpowiesz sama. Jeśli trudno Ci poradzić sobie z tym samym, najlepiej udać się do specjalisty.

Pozdrawiam