Obawa, że ktoś zna moje myśli

Uważam , że ktoś czyta mi w myślach.Czasem niektórzy podejrzanie na mnie patrzą.Boje się co oni sobie o mnie pomyślą.Bo co jeśli rzeczywiście mi czytają w tych myślach , a ja właśnie o tym pomyśle to co?
ponad rok temu

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane przez Ciebie objawy mogą świadczyć o zaburzeniach z kręgu schorzeń psychiatrycznych. Koniecznie skonsultuj się z lekarzem psychiatrą, który dokładnie Cię zbada. Umożliwi to postawienie konkretnej diagnozy oraz ewentualnie wdrożenie właściwego leczenia.

Dzień Dobry,

Zapraszam do osobistej konsultacji specjalistycznej, celem zdiagnozowania symptomów.

Życzę wszystkiego najlepszego,
irena.mielnik.madej@gmail.com