Obniżone libido a problemy z mężem

Witam serdecznie. Proszę o odpowiedź, czy to ja mam problem? Mój mąż potrzebuje seksu co drugi dzień, nie raz co dzień, ja przeciwnie, dwa razy w tygodniu. Jeśli mu odmawiam, bo np kochaliśmy się 4 godz temu, to on strasznie wybucha, są kłótnie, posądza mnie o zdradę, wypytuje, co robiłam tego dnia, z kim itp... Wyprowadza się wtedy, wraca po tygodniu, dwóch, w tym czasie pije, stawia swoje warunki, ja to już boję się zasypiać, bo wiem, że zaraz będzie kłótnia, i tak jest od 20stu lat.

Pozdrawiam
www.pracownia-terapii.pl

Witaj!

Jak sama zauważyłaś trwa to już od 20 lat. Niestety muszę Ciebie zasmucić, że jest to ogromny problem - taki który nie rozwiąże się od razu. Jedyną szansę poprawy może przynieść wizyta u terapeuty par i seksuologa. Niestety przedstawię Tobie czarny scenariusz - macie bardzo różne potrzeby seksualne. Myślę, że problem możecie rozwiązać jedynie jeśli mąż będzie chciał być zaspokajany w inny sposób niż seks - oczywiście jeśli ty będziesz za takim rozwiązaniem. Musisz z nim porozmawiać w ten sposób - przekaż mu informację, że nie dasz rady tak często a możecie to zrobić w inny sposób.

Pozdrawiam serdecznie i życzę wszystkiego dobrego.
Zapraszam na
BLOG = http://blog.psychopedagog.eu
FACEBOOK = http://facebook.com/gabinetdawidkk