Oczyszczanie jelit za pomocą lewatywy

Witam, czy lewatywa, jako zabieg, pomaga oczyścić jelita? I czy taka sama lewatywa - niepowtarzana milion razy - oraz zgodnie z zaleceniami lekarza, tylko z uryny jest bezpieczna? Proszę o odpowiedź kogoś, kto miał styczność, zna się na tym i orientuje. Niepotrzebne mi mądrości lekarza teoretyka. PS. Dieta z dużą ilością błonnika, warzyw, czy z ograniczonym cukrem (od kilku miesięcy) jest naprawdę niewystarczająca, toksyny dalej mnie zatruwają.
Aleksander Ropielewski

W przypadku zatruć lub zatwardzenia stosuje się czasami takie postępowanie. Nie ma praktyki stosowania wlewek z uryny, dlatego nie wypowiem się na temat jej bezpieczeństwa.