Odchudzanie 19-letniej osoby

Mam 19 lat160cm i waze ok52 kg chcialabym schudnac moj jadł.Śn.8;00 jog.nat z pł. ows. i owocoami i h. zielona 2Śn. 11:001jajko,kromka ch. żytniego plaster pomid, h.mietowa lunch 14:00 sałatka warzywna z łososiem obiad 16:30to co mama ugot. np(duszone mięso z kaszą jagl. i surówką) kolacja20:00 kawałek twarożku z łyżką otrąb żyt. rzodkiewką i melisa piję 3l wody dziennie i sama wyciskam soki owocowe do tego chodzę codziennie 8km/h ok. 12 km. W ile schudnę 5 kg Ewa

Witam Panią,

Nikt nie będzie w stanie podać Pani czasu w jakim waga spadnie 5kg. Każdy organizm jest inny i w inny sposób reaguje na dietę oraz wysiłek fizyczny. Odchudzanie jest kwestią bardzo indywidualną i zależy od wielu czynników. Bezpieczne odchudzanie to około 1kg tygodniowo. Pamięta Pani aby dieta była pełnowartościowa i odpowiednio zbilansowana. Nie można się głodzić.
W razie dodatkowych pytań lub chęci ułożenia indywidualnej diety zachęcam do kontaktu:
tel. 506225670 lub joanna.wasiluk@o2.pl
Pozdrawiam
Mgr Joanna Wasiluk
Dietetyk