Odchudzanie a słonecznik prażony

Dobry wieczór mam 20 lat i staram sięzgubić wagę, staram się nie jesc od godziny 17stej. Moje pytanie co mogę zrobić by oprócz tego schudnać. Oczywiście ćwiczenia....właśnie jem słonecznik prażony czy jest szkodliwy i tuczy ?

Rozumiem, że o godzinie 20 idzie pan spać skoro nie jada Pan od 17. Kolację należy spożyć 2-3 godziny przed pójściem spać. Słonecznik w rozsądnych ilościach może się pojawiać w diecie ale należy pamiętać, że zawiera on sporo tłuszczu i przez to kalorii.