Odchudzanie a stosowanie preparatów odchudzających

Witam. Znalazlam 'niby' dobre tabletki odchudzajace. Czytalam opinie i sa pozytywne, do tej pory nikt nie przytyl dwukrotnie po tych tabletkach. Dolaczylam link. Ja chce schudnac 10 kg gdyz tyle przytylam przez slodycze. Mysle nad zakupieniem ich, oczywiscie w miedzyczasie cwiczac i ograniczajac slodycze. Ryzykowac? Przyznam ze troche sie boje gdyz czytalam ostatnio ze prawidlowe odchudzanie wynosi 0,5 kg/tydzien... ;( http://centrumpromocyjne.pl/zdrowie/schudniesz-albo-zwrot-pieniedzy/
ponad rok temu

Witam serdecznie,
zdecydowanie odradzam. Najlepiej byłoby ograniczyć całkowicie słodycze + zwiększyć aktywność fizyczną. Wówczas jest duża szansa na spadem masy ciała, a także ładne wyrzeźbione nogi.
Jeśli to nie pomoże warto byłoby przyjrzeć się diecie. Czy na pewno wszystkie produkty są zdrowe, polecane w diecie odchudzającej, a także jakie ilości Pani spożywa.
Prawidłowa prędkość odchudzania to 0,5-1kg/tydz.
Pozdrawiam