Odchudzanie po porodzie i utrzymanie wagi

Ja jestem już 14 miesięcy po porodzie na początku schudłam po 2 miesiącach od porodu 13 kg,ale pozostało jeszcze 13kg bo przytyłam,aż 26kg.... I teraz non stop mam z tym problem...chciałabym na święta Bożego Narodzenia od tej pory zrzucić chociaż te 6 kg aby nie mówili że przytyłam i wogóle,bo mam dość juz tego słuchanie...Poprostu czuje że mnie nikt nie wspiera...Chciałabym pokazać wszyskim że potrafię!!! Chcę wkońcu czuć się dobrze w swoim ciele....

Witam Panią,
kwestia zmniejszenia wagi jest oczywiście realna, jednak z pewnością nie poprzez zdalny kontakt. Aby właściwie dobrać dietę, musimy mieć zmierzone składowe parametry Pani ciała, które pokażą nam na jakim parametrze musimy się skupić. Jednak wydaje mi się, że bardziej potrzebuje Pani zrozumienia i wsparcia bliskich o czym należałoby z nimi porozmawiać.
Serdecznie pozdrawiam i życzę wszystkiego dobrego.
Sylwia Beyer-Wygońska

Witam!
Najlepiej udać się do dietetyka, który obliczy dzienne zapotrzebowanie energetyczne, wprowadzi odpowiedni deficyt kaloryczny, obliczy ile gramów dziennie powinna Pani jadać węglowodanów, białek, tłuszczy. Jeżeli jest Pani z Poznania, zapraszam do mojego gabinetu. Pozdrawiam.