Zapytaj lekarza

7 3 6 , 6 4 0

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Odchudzanie przy zapotrzebowaniu 1300 kcal

Witam, od 2 mies jestem na diecie. Pod koniec kwietnia wazylam 54,obecnie 49kg,przy wzroscie 160 cm. Ostatnio jednakvzdarza mi sie podjesc slodyczy. Dziennie staram sie nie jesc wiecej niz 1300 kcal. Codziennie przez 6 dni cwicze: 30 minut na skakance 10 min mel b na brzuch iposladki 10 min tiffany na boczki Moja zmora jest brzuch, chcialabym sie pozbyc boczkow i miec calkowicie plaski. Moje pytanie to czy te slodycze niweluja moj wysilek i czy w tym systemie osiagne cel?.
KOBIETA, 22 LAT ponad rok temu

Czekoladowy mit

Wzrost poziomu cukru we krwi utrudnia walkę z trądzikiem. Najczęściej intensyfikuje objawy. Czy jednak zjedzenie kilku kostek czekolady wpłynie negatywnie na leczenie trądziku?

Możliwość dalszej redukcji tkanki tłuszczowej zależy w głównej mierze od wytworzonego deficytu energetycznego, przy czym stosowanie 1300 kcal nie jest długofalowo możliwe bez uszczerbku dla zdrowia. Biorąc pod uwagę Pani aktualną masę ciała i wzrost mało prawdopodobne jest aby rzeczywiście miała Pani znaczący poziom tkanki tłuszczowej. Być może potrzebna jest nie tyle redukcja tkanki tłuszczowej ile zbudowanie masy mięśniowej na brzuchu. W tym celu dobrze byłoby skonsultować wykonywane ćwiczenia z trenerem.

Specjalistka żywienia człowieka. Udziela porad dietetycznych.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy