Odczuwanie nerwicy lękowej przed śmiercią

Mam nerwice lękowe przed śmiercią pojawiło się to jakiś trzy tygodnie temu mój problem to lęk przed śmiercią boje się że umieram albo że moja mama umrze Boje się też zasnę i się nie obudzę . Czy od tej choroby można umrzeć .Ma też lek przed lekami których nie znam że weżnę i odnich umrę Pomoście mi sytego wyjść od pisać bardzo szybko BARDZO PILNE !!!!!!

Witam,

To co Pani odczuwa jest zapewne bardzo trudnym przeżyciem. Dobrze by było, gdyby skontaktowała się Pani z lekarzem psychiatrą, który zaproponuje Pani odpowiednie leczenie farmakologiczne. Na pewno zmniejszy ono objawy, czyli silny lęk. Zachęcam także do równoległego korzystania z psychoterapii, by mogła Pani sobie poradzić z objawami, także po odstawieniu zakończeniu przyjmowania leków.

Pozdrawiam
Ewa Czernik

Witam, od tego stanu Pani nie umrze, jednak przypuszczam, iż jest on dla Pani ogromnie męczący, dlatego powinna Pani jak najszybciej zgłosić się do lekarza psychiatry, który zdiagnozuje Pani stan oraz doradzi formy pomocy w tym psychoterapię.Pozdrawiam.